Künye

İmtiyaz Sahibi

 

Ak Medya

akmedya@tokatmanset.com

 

 

 

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü / Manager:

 

Pınar Demircan

pinar.demircan@tokatmanset.com

 

Editör / Editors:

 

Esra Karataş

esra.karataş@tokatmanset.com

 

Ceren Kartal

ceren.kartal@tokatmanset.com

 

Burhan Can

burhan.can@tokatmanset.com


 

 

Gece Vardiyasi Editorü / Night Shift Editor

 

Ali Kartal

ali.kartal@tokatmanset.com


 

 

Sosyal Medya / Social Media

 

Duru Naz

duru.naz@tokatmanset.com


 

 

Grafik Editörü / Graphic Editor

 

Mustafa Demir

mustafa.demir@tokatmanset.com
 

 

Hukuk Danışmanı / Jurisconsult:

 

Av.Mustafa Calışkan

mustafa.caliskan@tokatmanset.com
 

 

Mali Danışman / Financial Advisor:

 

TEBER MM

muhasebe@tokatmanset.com
 

 

Reklam / Advertisement:

 

Hüseyin AKGÜN

huseyinakgun@tokatmanset.com
 

 

Teknik Yazılım - Tasarım / Software

 

Haber Paketleri - Duru Yazılım

www.haberpaketleri.com
 

 

Sitemiz Doğan Haber Ajansı (DHA) Resmi Abonesidir.

 


 

 

Adres:

 

Çamlık Mah. Dinç Sok. No:11/4 Ümraniye / İstanbul

reklam@tokatmanset.com
 

 

Yayın İlkeleri

 

www.tokatmanset.com Basın Ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları sakıdır. www.tokatmanset.com Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve aktif link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. www.tokatmanset.com, sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz. Sitemiz Doğan Haber Ajansı resmi abonesidir.  Bu sitede yazılan köşe yazıları ve yorumlardan yazarları sorumludur.




Yasal Bildirimler İçin

 

www.tokatmanset.com adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı' olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır' prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, haber@tokatmanset.com mail adresinden bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız Av. Mustafa Çalışkan tarafından incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

 

 

YUKARI